Krátká aktualita o nás
Sbírku denivek založili manželé Věra a Eduard Šťastní před třiceti lety. Stali se členy " American Hemerocallis Society" a navázali přátelské kontakty s pěstiteli mnoha zemí světa, zejména v USA. Postupně se začali věnovat i křížení a tak vznikla sbírka vlastních kultivarů, jejichž část byla v roce 2004 poprvé nabídnuta veřejnosti formou internetu. Z důvodu překvapivého zájmu o tuto květinu i v naší zemi jsme pro sezónu 2005 rozšířili e-shop o 170 dalších druhů jak vlastních, tak zahraničních kultivarů a v roce 2006 přidali dalších 150 druhů. V roce 2007 jsme některé z nich dočasně z e-shopu stáhli a vyčkáme jejich dostatečného namnožení před jejich opětovným uvedením na trh. Totéž platí pro každý následující rok.

V roce 2006 jsme do e-shopu přidali nabídku ručně rytých květů denivek na český křišťál a v roce 2007 pro ty z Vás, kteří rádi čtou, položku "Antikvariát".

V roce 2012 jsme pro ty z Vás, kteří rádi po práci na zahradě relaxují, přidali "Extra" nabídku - přísady do koupelí, krémy na ruce a nehty, vůně, vonné svíčky, parfémy, kosmetiku a mnohé další.

Zpřístupnili jsme pro Vás i možnost plateb prostřednictvím platebních karet . Ty, spolu s platbami předem, jsou zhlediska poštovného pro Vás nejlevnější.

Za pozornost také stojí limit, od kterého jsou poštovné a balné zdarma. V současné době je to hodnota objednaných kultivarů ve výši Kč 1000,- pro dodávky do ČR a Kč 1200,- na Slovensko.